Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Spiraldynamik® Oborová didaktika 1

Zprostředkovatelské kompetence jsou klíčovými v procesu učení pohybu. Hlavními didaktickými prostředky jsou řeč, ruce a vlastní tělo.

11000 Kč

Spiraldynamik® Basic Move 2021

Porozumět konstrukčním principům, 3D anatomii a 3D pohybu. Naučit se pohyb ve vlastním těle je krokem k tomu, jak naučit pohyb i ty druhé.

36000 Kč

Spiraldynamik® Basic Med 2021

Porozumět konstrukčním principům, 3D anatomii a 3D pohybu. Stanovit strategie pro terapii a učení pohybu. Vnímat pohyb ve vlastním těle.

36000 Kč

Spiraldynamik® Basic Med/Move 2022

Porozumět konstrukčním principům, 3D anatomii a 3D pohybu. Naučit se pohyb ve vlastním těle je krokem k tomu, jak naučit pohyb i ty druhé.

36000 Kč

Spiraldynamik® „Tvořivá dílna“

Tvořívá dílna - vzájemná výměna zkušeností, nápadů a společné objevování nových možností jak využívat know how Spiraldynamik®.

7600 Kč

Spiraldynamik® Intemediate Specific 3D práce s tělem

Středem zájmu těchto pěti dnů bude koordinační jednotka ruka a její propojení s dalšími póly a souvislosti. Prohloubení anatomických a terapeutických znalostí a dovedností, výměna zkušeností.

25500 Kč

Spiraldynamik® Bolestivá noha

Prohlubování a rozšiřování odborných a komunikačních dovedností. Podpora kreativního využití Spiraldynamik® v terapii a učení pohybu.

7600 Kč

KURZ: Intermediate Specific 3D trénink

Integrace know how Spiraldynamik® do 3D tréninku. Analýza v dynamice (v chůzi a běhu). Stanovení strategií a cílů tréninku.

25.500 Kč

KURZ: Intermediate Fyziopedagogika

Prohloubení a rozšíření znalostí a dovedností z kurzu Basic. Fyziopedagogika = odborné + zprostředkovatelské dovednosti.

22.500 Kč